en ucuz Temel Matematik I-Iı

, kelepir Temel Matematik I-Iı, toptan Temel Matematik I-Iı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Temel Matematik I-Iı

Stok Kodu: 429310
Liste fiyatı: 20,00 TL
17,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Eğitim bilimi alanında uzman yayıncı olmayı temel ilke sayan ve bu ilke doğrultusunda yeni ve özgün yapıtlar oluşturmayı amaçlayan Pegem A Yayıncılık, yayın ağını temel bilimlere de açmıştır. Bu bağlamda hazırlanan Temel Matematik I-II kitabı Pegem A Yayıncılık ilkelerine uygun olarak ekip yaklaşımıyla hazırlanmıştır. Kitap, Eğitim Fakülteleri Sınıf Öğretmenliği Programı Temel Matematik I-II derslerine cevap verebilecek özelliktedir. Bilindiği üzere öğretmen yetiştirme; alan bilgisi, pedagojik formasyon ve genel kültürden oluşan üçlü temel eğitim üzerine oturmaktadır. Bu lemcllcrin her biri, en az diğerleri kadar önemlidir. Eser, öğretmen eğitiminin alan bilgisi kısmına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Branş öğretmenlikleri tek disiplinli bir alan bilgisine dayanırken Sınıf Öğretmenliği alan bilgisi açısından çok disiplinlidir. Bu disiplinlerden birisi, bekli de en temel olanı, matematiktir. Eğitim Fakülteleri Sınıf Öğretmenliği Programı derslerinden Temel Matematik-i ve Temel Matematik-II kur tanımına uygun olarak hazırlanan bu kitap yeterli konu anlatımının yanı sıra öğrenmeyi pekiştirici ve konu ile ilgili problemleri anlamayı kolaylaştırıcı çözümlü örneklerle de donatılmıştır. Bu niteliklere uygun olarak hazırlanan kitap sekiz bölümden oluşmaktadır. Bunlar sırasıyla; Birinci bölüm "Matematiğin Tanımı ve Diğer Bilimlerle İlişkisi" başlığı altında Yrd. Doç. Dr. Kürşat YENİLMEZ, İkinci bölüm "Kümeler" başlığı altında Öğr. Gör. Müren ERAY, Üçüncü bölüm "Sayılar" başlığı altında Yrd. Doç. Dr. Ahmet DELİL, Dördüncü bölüm "Denklem Kavramı" başlığı altında Öğr. Gör. Abdulkadir TUNA, Beşinci bölüm "Bağıntı ve Fonksiyon" başlığı altındaYrd. Doç. Dr. Perihan DİNÇ ARTUT, Altıncı bölüm "Geometri" başlığı altında Melis MİNİSKER, Yedinci bölüm "Trigonometri" başlığı altında Yrd. Doç. Dr. Mustafa KANDEMİR ve Sekizinci bölüm "Veri Toplama ve Değerlendirme" başlığı altında Uzm.Nihal YILMAZ tarafından hazırlanmıştır.
Basım Yılı:
2014-9-23
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789944919322
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
204
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
Ahmet Kaçar
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.