en ucuz İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi

, kelepir İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi, toptan İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi

Stok Kodu: 421043
Liste fiyatı: 12,00 TL
8,40 TL
Kazancınız: 3,60 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yayımlanmış en geniş kapsamlı Türkçe-İngilizce Konuşma ve Gezi Rehberi'ni inceliyorsunuz. Bu eser, İngiltere'ye ve İngilizce konuşulan ülkelere yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır. Rehber, henüz hiç İngilizce bilmeyen ve İngiltere'de bulunmamış okuyucuya hizmet edebilecek biçimde tasarlanmıştır. Kişinin, kendini en hızlı, kolay ve doğru ifade edebileceği bir kurguya sahiptir. Tematik kurgu içerisinde konulara göre tipik cümleler ve bu cümleler içerisinde geçebilecek kelimeler, okunuşları ile birlikte verilmiştir. Yine bu konuların gereken bölümlerinde İngiltere ve İngilizlerle ilgili kültürel ipuçları verilmiş, sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz durumlara ilişkin uyarılar yapılmıştır. İngiliz kültürü, gelenekleri ile ilgili ipuçları ve Londra gezi rehberini de içeren bu rehberde, İngiliz mutfağının farklı örneklerinin bulunduğu açıklamalı bir menü de yer almaktadır. Seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak bu rehberden hızlı ve kolay yararlanabilmeniz için "NASIL KULLANACAKSINIZ?" bölümünü dikkatlice okuyunuz!
Basım Yılı:
2011-6-21
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
10x14
ISBN:
9789944216524
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
224
Yayınevi:
Delta Kültür Yayınevi
Yazar:
Yasemin Çakır Birer
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.