en ucuz Son İstasyon Venedik

, kelepir Son İstasyon Venedik, toptan Son İstasyon Venedik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Son İstasyon Venedik

Stok Kodu: 438620
Liste fiyatı: 6,00 TL
4,80 TL
Kazancınız: 1,20 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İnterraille İtalya'ya gitmeye ne dersiniz?İstanbul'dan başlayıp Selanik, Atina ve Adriyatik Denizi üzerinden İtalya'ya uzanan bir yolculuk yapmak için Onur İnal'ın kitabını okumanız yeterli...Onur İnal bu ilk kitabında İtalya'yı trenle baştan aşağıya dolaşıyor. İtalya'nın tarihini, mutfağını, edebiyatını, mimarisini, müziğini ve kültürünü kendine özgü yorumuyla aktarıyor...Bu kitabı okurken bazen Palermo'nun veya Napoli'nin film platolarından fırlamış eski evlerle dolu inişili-çıkışlı dar sokaklarında ve kalabalık pazar yerlerinde dolaşacaksınız... Bazen de 1950'lerin ''Tatlı Hayat'' Roma'sının tarihi dokusu içerisinde kendinizi kaybedeceksiniz... Sıcakkalnlı insanların ülkesi İtalya'ya nefes kesen bir yolculuk için Mail:'Son istasyon Venedik', Onur İnal'ın ilk gezi kitabı; ancak okurken göreceksiniz ki, bir ülke ancak böyle gezilebilir, böyle dökülebilir yazıya... Kapsamlı bir İtalya gezi rehberi arayanlar, interraille yolculuğunun nasıl yapıldığını merak edenler, İtalya'ya gitmek isteyenler, bu ülkeye gönül verenler için ilgi çekici bir başvuru kaynağı...İstanbul'dan başlayıp Selanik, Atina ve Adriyatik Denizi üzerinden İtalya2ya uzanan bir yolculuk yapmak için Onur İnal'ın kitabını okumanoz yeterli...
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
ISBN:
9789758669257
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
124
Yayınevi:
An Yayıncılık
Yazar:
Onur İnal
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.