en ucuz Volga Volga; Rusya´nın Eşsiz Doğasında Bir Kültür ve Tarih Yolculuğu

, kelepir Volga Volga; Rusya´nın Eşsiz Doğasında Bir Kültür ve Tarih Yolculuğu, toptan Volga Volga; Rusya´nın Eşsiz Doğasında Bir Kültür ve Tarih Yolculuğu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Volga Volga; Rusya´nın Eşsiz Doğasında Bir Kültür ve Tarih Yolculuğu

Stok Kodu: 416931
Liste fiyatı: 10,80 TL
8,64 TL
Kazancınız: 2,16 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Çok yakınımızda bir ülke, bizim kuzey komşumuz. Hakkında çok şey bildiğimizi düşünüp çoğu bilgimizin eksik, yanlış olduğu, bildiklerimizin önyargıların ötesine geçmediği dev bir ülke. Dünyanın en büyük ülkesi. Bizim gibi hem Avrupa hem Asya´da toprakları bulunan, batılı gibi görünse de doğu kültürü ve zihniyetinden derin izler taşıyan bu ülke ile yollarımız sürekli kesişiyor. Tarihimiz paralel bir seyir izledi., bugün hızla gelişen ticaret ve turizm yoluyla ilişkimiz sürekli artan bir ivme içinde. Buna sayıları onbinlerle ifade edilen ortak evlilikleri de eklemek gerek. 18. Yüzyıl´ın başlarından itibaren hatırı sayılır devletler arasına giren, edebiyat, müzik, resim ve balede yetiştirdiği büyük isimlerle dünya kültür ve sanatına damga vuran, kısa zamanda büyük çalkantılar geçirip, önemli dönüşümler yaşayan Rusya, en çok merak edilen ülkelerin başında geliyor. Rusya´nın eşsiz doğasında bir tarih ve kültür yolculuğuna hazır mısınız?
Basım Yılı:
2008-5-12
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786054031009
Kağıt Cinsi:
Kuşe Kağıt
Sayfa Sayısı:
130
Yayınevi:
Değişim Yayınları
Yazar:
Yusuf Nuraydın

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.