Masa Altı Ayaklık Ayak Desteği Ergonomi Ürünü

58 TL
İlan No 268458112
İlan Tarihi
Favorilerime Ekle | Yazdır | Rapor Et

Kelepirin Adresi kelepir.com

Saygıdeğer Müşterimiz;

Akdeniz ikliminden (Alanya) odanıza doğal çam ağacından yapılmış sağlam güzel bir ürün getiriyoruz.

Her türlü zeminde kullanılabileceğini planlayarak altına kaymaz tabanlık ekledik, fayans zemin dahil hiç bir zeminde kaymaz, kaymadığı için yoğun çalışma temposu içerisinde sürekli dikkatinizi dağıtıp ayarlamak zorunda kalmayacaksınız. Evinize bu ürünü kullanmadan öncekine göre çok daha zinde gideceksiniz.


Siparişiniz üzerine hemen işe koyulup yapıp gönderiyoruz. Marangozluk hüneri, el emeğidir. Ürün resimlerdeki haliyle KULANIMA HAZIR HALDE karton kutu içinde zarar görmeyecek şekilde paketlenip gönderilmektedir. Deseni kullanılan doğal ağacın kendi deseni olacaktır. (Fayans, ahşap, halıfleks gibi zeminlerde ayağınızın basısı geldikçe kaymaması için altına kauçuk ayaklar da ilave ediyoruz, bu husus kullanım rahatlığı açısından çok önemlidir.)

 

Ürün 40 cm. boy; 50 cm. enindedir. Ön kısmı 12 cm. yükseklikte, arka kısmı 4 cm. yüksekliktedir.

 

Ücretsiz kargoyla güzel bir paketle adresinize/ofisinize teslim ediyoruz. Kargo bedelini biz ödüyoruz. Sıcak görünce, sıcak oda ortamında kokmaması için boya veya vernik kullanmadık. Bu ürüne sahip olduğunuzda masanızın altında soba kullanmanızı gerektiren soğuklardan korunmuş olacaksınız. İllaki soba kullanmanız gerekir ise sobadan en az 30 cm. uzakta tutmalısınız.  

Sağlıkla ve gönlünüzce bir çalışma hayatı dileriz.