Sahıbinden Masal Uygulaması

İlan No 268457274
İlan Tarihi
Favorilerime Ekle | Yazdır | Rapor Et

Konumu

Sokak Görünümü

Kelepirin Adresi kelepir.com

7 Ayda 6000 indirmeden fazla indirmeye ulaşmış ayda 150 ile 350 TL arasında kazandıran uygulmamı başka bir proje sebebiyle satmaya kadar verdim.


Türkiye'nin Android Market'te 6000 indirmeye ulaşmış olan yeni masal uygulaması, bu aralar yeni 1 günlük ortalama indirme sayısı 90'nın üzerine çıkmıştır.

Google Play Store'da Masal dinle diye yazdığınızda birinci çıkan uygulamadır.

Bir çok masal bulunsa da uygulamada sadece masal dosyaları değil, aynı zamanda Youtube kanallarında bulunan bir çok favori masal kanallarını ve favori çocuk youtuber'larını içermektedir.


Ürün satışı da yapabileceğiniz veya ürün tanıtımı yapacağınız alan da bulunmaktadır.


Bir çok sevimli Niloya, Pepe gibi Youtube kanalında bulunan yayınları da çekmektedir. Yeni video eklendiğinde direkt olarak uygulamada da gözükür.

Uygulamada isterseniz youtube'da canlı yayın yaparken kanalı da ekleyip anında bilgi bile verebilirsiniz uygulama mesajı da göndererek.

Aynı zamanda istediğiniz kadar radyo da ekleyebileceğiniz şu anda 2 radyo yayını da online bulunmaktadır.

İstediğiniz kadar radyo, MP3, ve benzeri ek yapabilirsiniz.

Uygulamada versiyon güncellemesi yaptım. İncelemek isterseniz bana özelden yazarsanız Google Play Store'daki indirme linkini atabilirim. Hem uygulamayı incelemek hem de benzer uygulama fikirleriniz için örnek olacak bir uygulama olarak referans alıp projenizi kafanızda tasarlayabilirsiniz.